<
shape

Avcılar Klima Servisi , Avcılar Klima Bakımı


Klimaciyiz.com konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile klimanıza özel servis hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Klimaciyiz.com olarak İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti veren firmamız 14 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.


Klima servisi olarak klima tamiri ve bakımı konusunda uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü klima servisi ihtiyaçlarınızda en kısa sürede size ulaşıyor mümkün olabildiğince düşük masrafla klimanızın arızasını gidererek bakımını yapıyoruz…

Avcılar Klima Tamiri firmamız istanbulun Tüm semtlerinde ve Tüm klima markalarında teknik servisi ve klima bakım, onarım hizmetleri vermektedir.

Klimaciyiz.com sizlere bir telefon kadar yakındır. Sorununuzun kesin çözümü, bizlere başvurduğunuz andan kısa bir süre sonra gerçekleşecektir ve sağlam cihazınız eskisi gibi çalışabilecektir.


Avcılar Klima Servisi 0539 295 63 87