<
shape

Klima Bakımı Neden Önemlidir

Klima Bakımı için 7/24 Bize Ulaşın 0539 295 63 87


Klimalar evlerde en çok kullanılan elektrikli aletlerdendir. Yazın çok sıcaklarda serinlemek için, kışın da soğuk havalarda ısınmak için kullanılan aletlerdendir. Klimaların bu çift yönlü özelliği onun tercih edilme sebebidir. Klimaların evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi ve gereken verimin alınabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir.

Klima bakımı klimaların daha verimli çalışması ve daha az enerji harcaması için önemlidir. Klima petekleri düzenli olarak temizlenmediği zaman petekler arasında biriken toz birikintileri klimanın verimli çalışmasını engeller. Yazın soğuk hava üfürmesi, kışın ise sıcak hava üfürmesi petekler temizlenmediği için engellenmiş olur. Petekler içerisinde biriken toz birikintileri oda içerisine yayılarak ev içerisinde yaşayan kişilerin sağlığına da zarar verebilir. Klima içerisinde biriken tozlar nedeniyle klima ayarlanan ısı seviyesinde çalışabilmek için daha fazla enerji harcar. Bu da ay sonunda gelen elektrik faturalarına yansır.

Klimaların daha iyi çalışması, ondan gerekli verimin alınması için klima markanızın bakımını yapan firmalardan yardım alabilirsiniz. Klimacıyız.com klima bakımı ve montajı yapan güvenilir firmalardan birisidir. Firma birçok farklı markanın klimalarının tamiri, bakımı ve montajını yapmaktadır. Klimalarla ilgili her türlü işlemde firmanın uzman personeline ulaşarak yapılması gereken işlemleri kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Elektrikli aletlerin bakımı, montajı yapılırken uzman kişilerin yapması önemlidir. Alanında uzman olmayan kişilere yaptıracağınız bakım işlemi sonucunda klimanız çalışamaz duruma gelebilir. Bu nedenle klimacıyız.com firması personeline rahatlıkla güvenerek onlara klima bakımını yaptırabilirsiniz.

https://www.klimaciyiz.com personeline bir telefonla ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firmanın yaptığı işler garanti altındadır. Yapılan bütün işlemlerde 1 yıllık işlem ve yedek parça garantisi bulunmaktadır. Klima bakımı yapılırken bakım için gerekli bütün ekipmanlarla çalışılmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji takip edilmekte ve klima bakımı, montajı gibi işlemlerde en yeni teknolojik aletler kullanılmaktadır. https://www.klimaciyiz.com Avrupa yakasında her bölgeye hizmet vermektedir. Klima bakımının yılda iki kez yaptırılması gerekir. Bakımı yapılan klimalar hem sağlığınızı korur hem de klimanın kullanım ömrü uzar.

Klima Bakımı: 0212 677 53 42
Hızlı Servis Çağır: 0539 295 63 87