4870 'den Fazla Memnun Müşteri


Servis telefonlarımız:
0212 677 53 42
Hızlı Servis Çağır:
0539 295 63 87

about shape

Klimacıyız İstanbul Avrupa yakasında yaygın servis ağına sahiptir. 1999 yılından bu yana kombi, klima ve beyaz eşya tamiri, servisi ve montajı hizmeti vererek cihazınızın kalitesinden ödün vermeden devam ettirmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır.

Klimacıyız teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka kombi, doğalgaz sobası, termosifon, beyaz eşya ve klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.

7 Gün 24 Saat Klima Servisi Hizmeti


Güvenli Çözüm İçin Profesyonel Servis 24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti Yapılan işlemler yedek parça garantisi altındadır Deneyimli ekip ve her markada orijinal yedek parça kullanıyoruz

Klimalar düzenli bakıma ihtiyaç duyar mı?