<
shape

Mitsubishi Klima Özellikleri


Mitsubishi klima özellikleri tercihinizi Mitsubishi ’den yana kullandıracak. Üstün özelliklere sahip Mitsubishi klimalar, çevreci çözümler sunarak hem doğaya olan saygısı hem de insana olan saygısını vurgulamaktan geri kalmıyor. Aradığınız yalnızca klima değil dünyaya uyumlu bir klimaysa Mitsubishi klimalar hizmetinizde.

Klima özellikleri klimaların modellerine göre değişiklik gösterebilmekle birlikte çoğunlukla hepsinin alt yapısında belli Mitsubishi klima özellikleri yer alır. Mitsubishi salon tipi klima ile Mitsubishi kanallı tip arasında sadece teknik özellikler ya da klima ölçüsü bazında değişiklikler görülebilir. Onun dışındaki klima özellikleri değişmemektedir. Mitsubishi klimalarda bulabileceğiniz belli başlı özelliklere bir göz atalım :

*Mitsubishi klima özelliklerinin başında çevreci oluşu gelir. Üretilirken kurşunsuz lehim kullanıldığı için tehlikeli maddelerin dışarı salınımı engellenir.
*Tüm Mitsubishi klimalarda kullanılan R410A gazı sayesinde klimanız hem daha verimli çalışır hem de ozon tabakasına zarar vermez.
*Kübik hava akımı özelliği geniş ve çok yönlü bir hava akımı sağlar.
*Mitsubishi klimalarda bulunan jet hava sarmalı klimanızın az enerji tüketerek homojen bir hava dağılımı yapmasını sağlar. Bunu yaparken de oldukça sessiz bir şekilde çalışır.
*Kendi kendini temizleyen iç üniteli Mitsubishi klima özelliğini çok seveceksiniz. Temizlik işlemini isteğe bağlı pasif ya da aktif hale getirebilirsiniz. Bu özelliğin ürününüzün ömrünü uzatacağını belirtmemizde yarar var.
*Fotokatalitik yıkanabilir koku filtresi özelliği klimanızı su ile kolayca temizleyip güneşte bırakarak koku giderme niteliğini yeniden kazanmasını sağlayacaktır.

Sigma Klima Özellikleri


Sigma Klima Özellikleri sayesinde, muhteşem hızla çalışmasına rağmen oldukça da ekonomiktir. Teknik özellikleriyle de kullanıcıların gözdesi olmuştur. Ozon tabakasına göre geliştirilen Sigma Klima Özellikleri sayesinde de çevre dostudur.
*Sigma Klima teknik özelliklerinde ilk sırada olan A sınıf enerji özelliği ile maksimum enerji tasarrufu sağlar.
*Sigma Klima R410A gazı kullanır. Klima teknik özellikleriyle kalitesini ortaya koyar.
*Sigma Klima nem alma özellikleri sayesinde ortamda nemden kaynaklanan rutubete izin vermez.
*Sigma Klimanın özelliğinden olan sessiz çalışma sayesinde huzurlu yaşamı tadabilmek Sigma Klima ile çok kolay.
*Sigma Klima Yer-Tavan Tipi Klima özellikleri ile yerde ya da tavanda kullanabilme özelliği sunmuştur müşterilere. Sigma klima bu özelliklerinde otomatik salınım ve geniş açılı hava akışı sağlamaktadır.
*Kanallı tip klima modeli yüksek basınç özelliği sayesinde çok yüksek tavana sahip ortamlarda en verimli ısıyı sunar. *Yüksek basınç özelliği ileortamın ısı dengesini çok hızlı bir şekilde ayarlar.
*Kaset tipi modeli tavanın içine gömülebilme özelliği sayesinde yer kaybını engelleyeceği gibi ortama temiz hava girmesi özelliğini de sağlar.

Daikın Klima Özellikleri*Bekleme modunda (standby) enerji tasarrufu: bekleme modunda çalışırken akım tüketimini yaklaşık % 80 oranında azalır. 20 dakikadan daha uzun bir süre insan varlığı tespit edilmezse sistem, otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçecektir.
*Enerji verimli üniteler: A enerji sınıfına kadar
*ECONO modu güç tüketimini azaltarak, fazla güç gerektiren diğer uygulamaların da kullanılabilmesini sağlamaktadır.
*Gece modu, gece boyunca aşırı soğutma veya aşırı ısınmayı önleyerek enerji tasarrufu sağlar.
*Konfor modu, sıcak veya soğuk havanın doğrudan insanlara üflenmesini önleyerek soğuk hava etkisi yaratmayacak şekilde çalışmayı garanti eder
*Hızlı ısıtma veya soğutma için güç modu seçilebilir; güçlü modun kapatılmasının ardından, ünite önceden ayarlanmış moda geri döner.
*Çok sessiz çalışma: 22dBA’ya kadar düşen ses basıncı seviyesi
*İç ünite sessiz çalışma: uzaktan kumandadaki “sessiz” düğmesi, iç ünitenin çalışma sesini 3dB(A) daha azaltır.
*Titanyum apatit fotokatalitik hava temizleme filtresi, kesintisiz şekilde temiz hava beslenmesi için havayla taşınan mikroskobik partikülleri temizler, kokuyu güçlü şekilde giderir ve bakteri, virüsler ve mikropların çoğalmasının önlenmesine yardımcı olur.
*Düşey auto-swing fonksiyonu, oda genelinde verimli bir hava ve sıcaklık dağılımının sağlanması için üfleme kanatlarını yukarı ve aşağı hareket ettirir
*Çiftli uygulama için dış üniteler
*Dış ünitelere düşük ses seviyesi ve üstün enerji verimliliği ile tanınan bir salınım (swing) kompresör monte edilmiştir
*Daikin dış üniteleri düzgün ve güçlü olup; tavan veya terasa kolay bir şekilde monte edilebilir yada doğrudan dış duvara yerleştirilebilir.

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.

Klima Teknik Bilgiler 0539 295 63 87


Hızlı Servis Çağır: 0539 295 63 87