<
shape

Sizlere en iyi hizmetleri ulaştırabilmek adına çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman en hızlı ve garantili hizmeti sunmaktadır.


İstanbul Geneli Hizmet

Tüm müşterilerimize dostane anlayışı ile her zaman doğru yaklaşımı ile hizmet vermekte olan klima servisimiz İstanbul genelinde, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sizlerden gelen tüm telefonları büyük bir hassasiyetle inceleyen ve gerekli işlemleri yapmayı başaran ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunmanın haklı gururuyla devam etmektedir.

Klima Bakımı

Klimalarınız konusunda en önemli hususların başında aslında bakım konusu gelmektedir. Çünkü aynı atalarımızın dediği gibi, ‘’ Bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur.’’ Bu yüzden de her şeyde gösterdiğimiz hassasiyeti bu konuda da göstermek gerekmektedir. Bakımı olduğunda bir klimayı 15 sene de kullanabilirsiniz. Ancak, bakım hizmetinin doğru şekilde ve doğru zamanda yapılmaması sebebiyle, yıllarca kullanabileceğiniz bir klimayı erken zamanda kaybedebilirsiniz. Bu sebeplerle klima bakımı çok önemlidir. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetle bizler sizlerin istediğiniz zamanda bakımları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, bilgisayara sizlerin özel kayıtlarınızı açarak bakımlarınızı da takip etmekteyiz.


Klima Servisi

Klima servisleri konusunda da sizlere her zaman en iyi hizmeti veren firmamız, her konuda olduğu gibi kaliteli sarf malzemeleri ve yedek parça seçenekleri ile sizlere çok iyi bir servis hizmeti sunmaktadır. Konumunuz ve yeriniz ne olursa olsun İstanbul genelinde en iyi servis hizmetini almak için bizi arayabilirsiniz.


Klima Montajı

Sizlere İstanbul genelinde her zaman hizmetin en iyisini sunmayı başaran ve böylece de sizlerin tercihi olmayı başaran firmamız, sizlere klima montajı konusunda da en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizler de klimalarınız için ikinci el ve ya sıfır klima alabilir ve bu konuda hizmet gereksiniminde bulunabilirsiniz. İstanbul genelinde istediğiniz noktada sizlere klima montaj konusunda hizmeti sunmaktayız.


Klima Yerini Değiştirme

Klimalarınız konusunda sizlere en net bilgileri sunan ve en iyi hizmeti sunan firmamız, gerek servis, gerekse montaj ve bakım konularında, sizlere hizmet vermesinin yanı sıra, yer değiştirme konusunda da hizmet vermektedir. Klimalarınızın yerlerini değiştirme konusunda da ayrıca, ev değiştirme durumunda da klimalarınızın yerini değiştirme için gerekli hizmetlerin verilmesi konusunda da bizlerden gereken desteği alabilirsiniz. Bu sayede de en iyi hizmet ile sizler de buluşabilir ve sıkıntı yaşamadan klimalarınızın yerini değiştirebilirsiniz.


Müşterilerimizden Yorumlar

Mehmet Özer Kaya : Almış olduğumuz hizmet çok kaliteli ve personeli de gerçekten de çok ilgiliydi. Ayrıca, telefon açtıktan sonra hemen ilgilendiler. Gerçekten de çok profesyonelsiniz, size çok teşekkür ederim.

Devran Aka : Daha önce başka bir firmadan hizmet almıştım ve hanım da yine bir firma söylediği zaman aslında tedirgindim. Ama, gerçekten de işlerinin ehli insanlar. Beyaz eşya klima bunlar önemli şeyler. Rahatladım, beni rahatlattıkları için çok teşekkür ederim.

Süleyman Sarıgöl : Yıllardır klima kullanıyorum. Özellikle yaz aylarında klimasız geçmiyor süre. Benim klimam biraz eskiydi. Bu yüzden de verimli çalışmıyordu. Özel bir hizmet aldım. Şimdi telefonu ne zaman açsam karşımda beni ciddiye alan birileri var. Ayrıca, benim bakımımı da takip ediyorlar. Dost gibiler. Çok teşekkür ederim.

Nazmiye Salihlioğlu : Özellikle bir yaştan sonra sıcak çok bunaltıcı olabiliyor bunu yaşadım ama Allah razı olsun çok yardımcı oldunuz. Evlat gibiler, her konuda bana yardımcı oluyorlar. Teşekkür ederim ne diyeyim.

Mualla Şenlikli : Gerçekten de uzun süredir klima taşınması için konuşuyorduk eşimle ama bir türlü karar verememiştik. Sizlerle çalışmak bizi rahatlattı şimdi dostlarımıza da tavsiye ediyoruz.

Ahmet Takvurdu : Yıllardır klima kullanıyorum hatta soğuk havalarda da sıcak seçeneğini kullanıyorum. Sıkıntımı hemen çözdüler ve bana yardımcı oldular. Herkese böyle güzel bir firmayla çalışmasını tavsiye ederim elbette.

Klima Teknik Bilgiler 0539 295 63 87


Hızlı Servis Çağır: 0539 295 63 87