<
shape

Eyüp Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı


Klimaların kaliteli bir randıman sağlayabilmesi için öncelikle markasının güvenilir bir marka olması gerekmektedir. Sonrasında ise tabi ki servisinin iyi olması gerekir. Klimaciyiz.com Klima Servisi, montaj, bakım ve onarım konularında gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Eyüp Klima Servisi, firmasının sağladığı yılların deneyimi ile tüm Eyüp sakinlerine klima konusunda en iyi hizmeti sunabilmektedir. Servis hattını aradığınız andan itibaren cihazınız hakkında her türlü sorun ve taleplerinize karşılık verebilmektedir.

Cihaz beğenmek için mağazaya gittiğiniz an mağaza sahipleri, kurmak istediğiniz ev ortamını incelemek için keşif ekiplerini görevlendirirler. Eyüp Klima Servisi, keşif konusunda da gayet titiz bir sistem ile çalışır. Keşif aslında cihazın en iyi şekilde çalışması için yapılan bir ön aşamadır. Bu aşama doğru gerçekleştirilmezse klimanızın kalitesi, markası veya fiyatı ne olursa olsun randıman alamazsınız. Evinizin bulunduğu kat, altınızda ve üstünüzde yer alan evlerin ısınma şekilleri, kurulacak olan odanın büyüklüğü, odada oturma alanı olarak kullanılan bölüm, iç ve dış ünitenin bağlanması için duvarların dayanıklılığı ve tabi ki dış ünitenin kurulumunda sağlam – kolay erişe bilinecek bölgeler tek tek saptanır. Daha sonra mağazaya evin havasını değiştirebilecek olan klima motor seçeneği bildirilir. Bu noktadan sonra mağaza sorumluları elde edilen bilgilere dayanarak sizlerin ihtiyacını görebilecek cihaz modellerini beğeninize sunar.

Klimaciyiz.com, gerekli olan tüm sertifikalara sahiptir, profesyonel teknikerler, deneyimli keşif ekipleri ve güler yüzlü personellerle Eyüp sakinlerinin klima montaj, bakım – onarım aşamalarında her zaman yanındadır. Unutmayın ki klimanızın markasına verdiğiniz önem kadar servisinin sunduğu hizmet kalitesine de bir o kadar önem vermelisiniz. Aksi takdirde cihazınız ihtiyacınızı gidermeyeceği gibi yüksek elektrik faturalarının gelmesine de sebebiyet verir. Eyüp Klima Servisleri, cihazınızın en iyi şekilde çalışması ve uygun elektrik sarfiyatını sağlaması için yılların verdiği deneyimi ile tüm hassasiyetleri düşünerek sistematik bir şekilde çalışır. Ayrıca cihazınızı nasıl kullanmanız gerektiğini de sizlerle birlikte yaşayan tüm ev sakinlerine incelikle anlatır.

Eyüp Klima Servisi 0539 295 63 87