<
shape

İkitelli Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı


klimaciyiz.com uzman teknik personeli ile İstanbul Avrupa Yakası tüm bölgelere klima servis hizmeti sağlamaktadır. 14 yıllık tecrübesi ile hızlı ve güvenilir klima servisi hizmeti sağlamaktadır.Klimalarınız’da oluşan her türlü arızayı uzman ekibi ile gidermektedir.Klimanızda sıkıntı yaşadığınız anda servisimiz bir telefon kadar uzağınızdadır. Herzaman her yerden güvenilir servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İkitelli Klima Montajı


İstanbul Avrupa Yakası’nınher yerine 7gün /24 saat eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli ile hizmet veren ikitelli klima montajı na tek bir telefonla ulaşabilirsiniz. Klimacıyız ikitelli klima Servisi sadece konusunda değil tüm soğutma sistemlerinde tecrübesi ile İkitelli sakinlerine hizmet vermektedir. Salon tipi klima, sliplit klima, tavan tipi klima, kanallı klima, paket tipi klima, çati tipi klima, hava perdesi montaj ve tamiri, merkezi klima sistemleri, vrv-vrf klima tamir ve bakımı, fancoil tamir ve bakımı, chiller suku soğutma sistemleri tamir ve bakımı, kısacası konularında siz İkitelli klima servisi kullanıcılarına sorunsuz ve güvenli hizmet sunmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen Çıkar amacı Gütmeden ihtiyaçlarınızı karşılar.
Klimanızı tamir ettirirken iyi düşünün sorunsuz hizmet almak için konusunda uzman Klima Teknik servisleri ile çalışmaya özen gösteriniz.
Klima servisi olarak klima tamiri ve bakımı konusunda uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Her türlü klima servisi ihtiyaçlarınızda en kısa sürede size ulaşıyor mümkün olabildiğince düşük masrafla klimanızın arızasını gidererek bakımını yapıyoruz…

İkitelli Klima Servisi 0539 295 63 87