<
shape

Klima servisi çağırmadan önce neler yapılmalı?


Klima servisi çağırmadan önce neler yapmalı ve nelere dikkat etmeli merak ediyor musunuz? Öncelikle teknik servisi neden çağırdığınız sorusunun cevabı önemlidir. Klimanız için genel bakımını mı arzu ediyorsunuz yoksa var olan bir arıza nedeni ile mi servis çağırmaya çalışıyorsunuz. Eğer bakım içinse zaten yapmanız gereken bir adım yoktur ve servis gelene kadar kullanım yapmaya devam edebilirsiniz.


Arıza durumunda Klima servisi çağırmadan önce neler yapılmalı? Diye merak ediyorsanız burada önemli ayrıntılar devreye giriyor elbette. Yapmanız gereken eğer klimanız sizlere bir sinyal veriyorsa ya da hiç açılmıyorsa asla müdahale etmeyiniz ve klimanızı açmaya çalışmayınız. Oldukça soğukkanlı bir şekilde klimanızı kapatınız ve ekiplerin gelmesini bekleyiniz. Hem elektronik bir cihaz hem de tamir edebilme yeteneğiniz olmadığı için asla içini açma gibi adımlar uygulamaya kalkmayınız çünkü bu hem güvenliğiniz hem de klimanızın sağlığı açısından çok daha doğru bir adım olacaktır.

Sizlerde telefonda çağrı bıraktıktan önce klima servisi çağırmadan önce neler yapılmalı diye ekiplere de sorabilirsiniz. Şalteri indirme ya da klimanızı hiç açmayınız gibi iletiler ile hareket edebilirsiniz. Asla söylenilen terci bir şey yapmaya çalışmayınız ve ekipler geldiğinde ise artık uzman ellerde klimanızın tamirini izleyebilirsiniz. Bu anlamda hizmet alabileceğiniz https://www.klimaciyiz.com/ adresine başvurunuzu yapınız ve en doğru şekilde tamir sürecini izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Servis Çağır: 0539 295 63 87