<
shape

Küçükçekmece Klima Servisi ,Bakımı , Klima Montajı, Demontaj, Klima Bakımı
Küçükçekmece sakinleri için oldukça özel ve avantajlı fırsatlarla hizmet verdiğimiz klima servis hizmetleri konusunda kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir personel kadrosuna sahip olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda yaptığımız işi önemsememizden kaynaklanan güvenilir ve kaliteli iş anlayışımız pek çok kişi için hizmetlerimizi vazgeçilmez hale getirmiştir.

Klima bakım, onarım ve montaj gibi önemli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sıradan teknik servis hizmetleri yerine benzersiz ve son derece kaliteli bir hizmet anlayışını amaç edinen Küçükçekmece Klima servisi müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hizmet vermektedir. Bu alanda Klimaciyiz.com olarak hizmetlerimizin kalitesini önemsediğimiz kadar müşterilerimizin memnuniyetini de önemseyerek hizmet veriyoruz. Başarılarımızda oldukça etkili olan müşterilerimize verdiğimiz değer daha kaliteli ve güvenilir bir firma olmamızı sağlamıştır.

Küçükçekmece Klima Servisi olarak klima bakım ve montaj gibi pek çok klima servis hizmeti kolaylıkla başardığımız işler arasında yer almaktadır. Sizlerde hizmetlerimizin kalitesine güvenerek klimalarınız için oldukça yarar sağlayan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu alanda Küçükçekmece sakinlerini hedef kitle alan hizmetlerimiz müşterilerimizi hak ettikleri kalitede ve dürüstlük ilkesi sınırları içinde memnuniyetinize sunulmaktadır. Kalitesinden emin olabileceğiniz bir firma olarak olası klima servis ihtiyaçlarınız için irtibat telefonlarımızı aramanız yeterlidir.

Klima servis sektörü içinde kalitesi ile adından söz edilen bir firma olarak geldiğimiz bu noktayı korumak ve daha da yükselmek için çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek bizleri mutlu ederken Klimaciyiz.com Küçükçekmece Klima servisleri olarak kaliteli hizmet vermek en önemli prensibimizdir.

Klimaciyiz.com olarak prensiplerimizden ödün vermeden gerekli kalite düzeyinde klima servis hizmetlerini büyük bir gururla sunuyoruz. Hizmetlerimizin kalitesinde oldukça etkili olan personel kadromuz firmamızın adına yakışır düzeyde, birinci sınıf hizmet kalitesi sunmaktadır. Aynı zamanda kaliteli ekipmanlarımız aracılığı ile hizmetlerimizi sunarken teknolojide gelişmeler doğrultusunda hizmetlerimizi geliştiriyor ve sizlere faydalı hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Hizmette kalitenin esas olduğu bir klima servisi olarak her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı düşünmeden bize iletebilirsiniz.

Uzman Kadromuz ile haftanın 7 günü Küçükçekmece ve tüm istanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 1 yıl ve  garantimiz altındadır.Küçük Çekmece Klima Servisi 0539 295 63 87

Küçükçekmece Klima BakımıBakım işlemine başlamadan önce klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür klima, nın kasası söküldükten sonra özel kimyasal ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür.

Küçükçekmece Klima Montajı


Küçükçekmece Demontaj


Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992’de Avcılar’ın, 2009’da Başakşehir’in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.>Küçükçekmece adının kaynağı konusunda, tarihçiler arasında değişik görüşler mevcuttur. Hakkı Raif Ayyıldız bir yazısında; bölgenin Küçükçekmece adını almasını şöyle anlatmaktadır:

Küçük Çekmece Klima Servisi 0539 295 63 87